Izziņa par uzņēmumiem

Pilnas izziņas paraugs Adobe Acrobat, 525.4 KB

Bezmaksas uzņēmumu reģistrācijas dati un informācija par uzņēmuma amatpersonām un dalībniekiem par visiem Latvijas uzņēmumiem ir pieejama portālā http://www.crediweb.lv/ reģistrētiem portāla lietotājiem.

Pilna izziņa par uzņēmumiem iekļauj visu pieejamo informāciju par konkrēto uzņēmumu no dažādiem avotiem, pilnus finanšu datus un analīzi, kurai pievienots maksātspējas vērtējums CrefoScore - indekss, kurš norāda varbūtību, ar kādu uzņēmums nepildīs tekošās saistības turpmāko 12 mēnešu laikā. Šis produkts palīdz kredītlēmumus par nelieliem darījumiem pieņemt ātri bez klienta papildus izpētes un analīzes. CrefoScore indekss parāda, kāda ir varbūtība, ka klients nesamaksās par piegādātajām precēm vai pakalpojumiem.

CrefoScore matemātiskais modelis ir izstrādāts sadarbībā ar Creditreform Risk Management (Vācija) un ik dienas tiek pārrēķināts visiem Komercreģistra uzņēmumiem.

Izziņas par uzņēmumiem ir pieejamas reģistrētiem portāla http://www.crediweb.lv/ lietotājiem.

Reģistrējoties portālā http://www.crediweb.lv/, visi lietotāji sākotnēji saņem pilnu pieeju portāla informācijai bez maksas.  Reģistrēties šeit.