Darba piedāvājumi

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt:

Pieteikuma vēstulē lūdzam norādīt vēlamo atalgojumu un vēlamo darba laiku.

Maksājumu uzraudzības speciālists

Konkursa kārtībā aicinām darbā:
Inkasso speciālisti/-u.
Darbs uz pilnu slodzi no 8.00 līdz 16.30 un pusslodzi no 16.30 līdz 21.00.

Darba pienākumi:

  • parādu atgūšanas procesa nodrošināšanu sazinoties ar debitoriem telefoniski;
  • parādu pamatojošu dokumentu analīzi un skaidrojumu debitoriem;
  • maksājumu grafiku sastādīšanu un uzraudzīšanu atbilstoši situācijai;
  • parādu atgūšanas lietu apstrādi un analīzi sistēmā.

Prasības pretendentiem:

  • ļoti labas komunikācijas un argumentācijas spējas;
  • teicamas latviešu, krievu valodas un vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • praktiskas iemaņas Microsoft Office programmu lietošanā;
  • spēja strādāt dinamiskā vidē, ātri reaģēt nestandarta situācijās;
  • stresa noturība;
  • pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu.

Mēs piedāvājam:

  • pieredze starptautiskā uzņēmumā;
  • apmācības un karjeras izaugsmes iespējas;
  • iespēja iegūt profesionālo pieredzi, pilnveidot kvalifikāciju;
  • sociālās garantijas un citas priekšrocības;
  • darbs birojā - Skanstes ielā 50, Rīgā.